BAŞKANIN MESAJI

Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;
2004 yılından bu yana, NET HADDECİLİK tesisleriyle çok çeşitli alanlarda üretime devam etmiş, yeni modern teknolojiler ve ürünlerle çevreye ve topluma katkıda bulunmuştur.

Bu uzun yıllar boyunca şirketimiz, teknik yeteneklerini ve müşterilere sunduğu hizmeti sürekli geliştirerek müşteriler için tercih edilen üretici haline gelmiştir.

Teknolojik yapısını en üst düzeyde tutan ve her yıl yeni üretim teknolojilerine entegre olan tesislerimiz ve yönetimimizin gelişimi NET HADDECİLİK ’in en güçlü yönlerinden biridir. Tüm dünya standartlarında üretim yapılacak şekilde alt yapılar oluşturulmuş olup kalite ve ürün çeşitliliğine göre üretimler yapılmaktadır.

Ürünlerimizin kalitesini arttırmak, müşterilerimizle ticari güvene dayalı ilişkiler kurmak, çok kıymetli çalışanlarımızla birlikte imalat sektöründe dünyada bilinen ve takip edilen bir şirket olmak için sürekli olarak piyasa hareketlerini takip ediyor ve sektöre yenilikçi ruhumuzu yansıtıyoruz.

NET HADDECİLİK olarak güçlü alt yapımız ve deneyimli kadrolarımız ile kaliteden ödün vermeden üretmek, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak için çıktığımız bu yolda kararlılıkla devam ediyoruz.