Bu Haklı Gurur Senin Benim Hepimizin

Net Haddecilik, İSO listesinde Türkiye'nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.
Güçlü kadromuz ve fabrikalarımızla yerli ve yabancı müşterilerimizin ve ülkemiz sanayisinin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz.

NET HADDECİLİĞE HOŞ GELDİNİZ

NET HADDECİLİK, Kirmit Grup Şirketleri'ne bağlı olup 2004 yılında İskenderun-Payas Organize Sanayi Bölgesinde inşaat demiri üretimine devam ederken 2008 yılında NET PROFİL haddehanesini bünyesine katarak Profil üretimine başlamıştır.

NET HADDECİLİK, yaklaşık 40.000 m² kapalı alana sahip haddehane tesislerinde yıllık 550.000 ton inşaat demiri üretim kapasitesine sahiptir. 8 mm'den 40 mm'ye kadar değişen ebatlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için düşük alaşımlı, kaynaklanabilir, yüksek mukavemetli ve tüm uluslararası standartlarda üretim yapmamızı sağlayan modern teknoloji ile donatılmıştır.


NET PROFİL yıllık 150.000 ton profil haddeleme üretim kapasitesine sahiptir. Tüm uluslararası standartlara uygun üretim yapmak için profil fabrikamızı kurduk. Bu vizyon doğrultusunda 250 çeşit ve farklı ebatlarda üretim yapmaktayız;.

Misyonumuz

Müşterilerimize üstün kalitede çelik ürünler üretmek, hızlı teslimat ve uygun fiyat sağlamak, yenilikçi çözümler ve hizmetler üretmek.

Vizyonumuz

Müşterilerimize yüksek profesyonel standartlarla birlikte her görevde müşteri memnuniyeti sağlamak.

Sıcak Hadde Ürünleri
100%
Profil Ürünleri
85%
Çelik bobinler ve Levhalar
75%
Tel Ürünleri
85%

80 ÜLKEYE İHRACAT

KİRMİT ŞİRKETLER GRUBU, bünyesinde toplam 600 çalışanı ile tecrübeli, ehil ve teknik kadrolarının yönetiminde,

NET HADDECİLİK ve NET PROFİL’in kaliteli ve standartlara uygun ürünleri, iç pazarda önemli bir paya sahip olduğu gibi, aynı zamanda dünya pazarlarında 80 ülkeye ihraç edilmektedir.